Vítejte v mém obchodě . Věnuji se především textilní tvorbě , zajímá mě výtvarné pojetí materiálu,oblečení tak ,aby vše bylo využitelné pro běžný život.

Milé..už pro vás připravuji novinky, vyrobené je mám, chystám focení...a první novinky už zítra v pátek 27.1. ...potom každý den až do konce ledna vložím další....těším se ...

...jako poděkování za vaše návraty ke mě a za celé naše společné obchodování přijměte ode mě od této chvíle až po celý leden dopravu zdarma.. 

  


    

 

...občas..abych si udržela lehkost..si odskočím i k jiné tvorbě...tu vám představuji průběžně v novinkách.

K mé tvorbě nesmazatelně patří i péče o zákaznice a velká vděčnost k návratům. Velmi si cením každé objednávky, každý balíček pečlivě připravuji a odesílám. S každou tvorbou na míru si hraji, na  každou zakázku tvořím konkrétní střih s danými rozměry..je to pro mne i pro zákaznici velmi osobní vztah, jistý druh napojení..všechny střihy jsou mými ,,dětmi,,..každý do detailu vymýšlím a počítám...osobně na ně vtahuji autorská práva..

                              Děkuji ,že podporujete mou tvorbu, kterou tvořím opravdu s láskou, s úctou a nemůžu zapomenout..i                                                               s pokorou...tu citím velmi často a silně...vděčnost, že mohu takto se realizovat.