Vítejte v mém obchodě . Věnuji se především textilní tvorbě , zajímá mě výtvarné pojetí materiálu,oblečení tak ,aby vše bylo využitelné pro běžný život.


Šití na zakázku...otevřeno…
 

Většinu zboží mohu vytvořit na vaše přání ve vaší velikosti. Šití na zakázku ,,na dálku,, se věnuji 14let a musím říct, že  mám za tu dobu míry a celou tvorbu v oku:-) Neváhejte mě kontaktovat, vše potřebné domluvíme.

V loňském roce se sešli všechny dobré okolnosti a podařilo se uskutečnit několik  výtvarných workshopů .. v těchto kurzech není podmínkou ruční zdatnost, ale chuť tvořit, pracovat rukama a vytvořit si vlastní přístup k tvorbě k sebevyjádření, touto formou arteterapie bych ráda předala vše co umím a co jsem se během života naučila... workshop probíhá u mě na samotě Vrchy..je to místo,kde se tak trochu zastavil čas, odtud odjedete nejen plné tvořivých nápadů,ale i odpočaté, s tvůrčí náladou ... možná i nějakým životním poselstvím... těším se na vás...a srdečně děkuji..
...workshopy najdete v novinkách...


Novinkou je  i prodej přímo  ode mě, to znamená ... že je možné po předchozí domluvě přijet kdykoli ke mě na Vrchy a nakupovat přímo z dílny...tuto možnost nabízím především těm,co mají cestu okolo nebo si případně chtějí udělat zajížďku a vyzkoušet oblečení , velikosti... aktuální nabídka v eshopu je reálně v dílně. Kontakt e-mail nebo volejte.

Novinky  šaty
 

...občas..abych si udržela lehkost..si odskočím i k jiné tvorbě...tu vám představuji průběžně v novinkách.

K mé tvorbě nesmazatelně patří i péče o zákaznice a velká vděčnost k návratům. Velmi si cením každé objednávky, každý balíček pečlivě připravuji a odesílám. S každou tvorbou na míru si hraji, na  každou zakázku tvořím konkrétní střih s danými rozměry..je to pro mne i pro zákaznici velmi osobní vztah, jistý druh napojení..všechny střihy jsou mými ,,dětmi,,..každý do detailu vymýšlím a počítám...osobně na ně vztahuji autorská práva..

                              Děkuji ,že podporujete mou tvorbu, kterou tvořím opravdu s láskou, s úctou a nemůžu zapomenout ... i s pokorou...tu cítím velmi často a silně...vděčnost, že mohu takto se realizovat.