Vítejte v mém obchodě . Věnuji se především textilní tvorbě , zajímá mě výtvarné pojetí materiálu,oblečení tak ,aby vše bylo využitelné pro běžný život.

Šití na zakázku...otevřeno!

Většinu zboží mohu vytvořit na vaše přání ve vaší velikosti. Šití na zakázku ,,na dálku,, se věnuji přes deset let a musím říct,že  mám za tu dobu míry a celou tvorbu v oku:-) Neváhejte mě kontaktovat, vše potřebné domluvíme.

V tomto roce bych vám chtěla nabídnout i workshopy, první se uskuteční už 15.4. a bude zaměřený na kurz linorytu s tiskem na papír, lněné a bavlněné utěrky. Workshop bude celodenní, intenzivní...ale bude prostor i na vyběhnutí do zahrady,do sadu... chtěla bych touto cestou propojit tvorbu s místem ,kde žiji a možnost nabídnout vám zážitek nejen tvůrčí, ale i pohodu a klid na místě,kde se možná trochu zastavil čas...

První workshop je již naplněný, druhý termín je 3.6. ..zbývají ještě dvě místa.


Ráda bych otevřela i prodej přímo  ode mě, to znamená ... že je možné po předchozí domluvě přijet o víkendech,nebo během prázdnin, svátků ke mě na Vrchy a nakupovat přímo z dílny...tuto možnost nabízím především těm,co mají cestu okolo nebo si případně chtějí udělat zajížďku a vyzkoušet oblečení , velikosti... aktuální nabídka v eshopu je reálně v dílně. Kontakt e-mail nebo volejte.

Novinky  šaty


  


    

 

...občas..abych si udržela lehkost..si odskočím i k jiné tvorbě...tu vám představuji průběžně v novinkách.

K mé tvorbě nesmazatelně patří i péče o zákaznice a velká vděčnost k návratům. Velmi si cením každé objednávky, každý balíček pečlivě připravuji a odesílám. S každou tvorbou na míru si hraji, na  každou zakázku tvořím konkrétní střih s danými rozměry..je to pro mne i pro zákaznici velmi osobní vztah, jistý druh napojení..všechny střihy jsou mými ,,dětmi,,..každý do detailu vymýšlím a počítám...osobně na ně vtahuji autorská práva..

                              Děkuji ,že podporujete mou tvorbu, kterou tvořím opravdu s láskou, s úctou a nemůžu zapomenout ... i s pokorou...tu citím velmi často a silně...vděčnost, že mohu takto se realizovat.