Workshop výšivka /malování jehlou 15.6.

Novinka

Připravila jsem pro Vás předprázdninový workshop…na tomto kurzu se naučíme volnou výšivku tenkou nití technikou malování jehlou ..jde o velmi jemnou kreativní techniku vyšívání, kde hezky vyniknou detaily kresby a jednotlivé motivy tak mohou být více zvýrazněny podle způsobu vyšívání …tento workshop je možné navázat i jako pokračování předešlého kurzu volné výšivky ….pokud se zúčastníte obou ,bude cena tohoto kurzu 1000,-Kč …upravím v objednávce 

Nebude to ledajaký workshop ,naplněný pouze vyšívání…moje představa je ...o pro Vás i pro mne příjemně stráveném dni plném tvorby , povídání o bylinách ,pěstování , sadaření a životě o samotě na samotě:-) Budu mít pro vás připravené občerstvení (káva,čaj, voda naše, domácí koláč)

Program kurzu.

11.00-11.30...seznámení a krátké provedení po zahradě(bude k tomu příležitost ještě později:-)..

11.30...začátek kurzu…začneme hned vyšívat a v průběhu si budeme povídat a vysvětlovat postup ….vyšívat budeme na předem připravené  velké Lněné srdce na které Vám nakreslím motiv květin ,ptáčků….

Končit budeme mezi 17.00-18.00...nechávám ještě časoprostor pro vás a možnost být venku a rozloučení...podle zkušenosti z kurzů předešlých , počítejte i s pozdějším koncem …je možné ,že nebudeme chtít přestat :)

Co si odvezete ?
Velké Lněné srdce Vámi vyšité…bude vhodné k zavěšení a druhé srdce s předkresleným motivem (bude za domácí úkol …vyšijete si jej doma jako pokračování kurzu v domácí péči :)a pošlete mi později fotografii:)

Věřím ,že kromě tvorby si domů odnesete i příjemný pocit z pěkného dne...to je mým velkým přáním....den klidný pohodový inspirativní.

Pokud se z nějakého důvodu nebudete moci zůčastnit a dáte mi vědět alespoň týden předem, budete se moci zůčastnit v jiném termínu, případně vám bude částka za kurz vrácena. Pokud z nějakého důvodu nebudu moci kurz uskutečnit, bude určitě náhradní termín, nebo vrácená částka za kurz..dle domluvy.

Týden před začátkem workshopu Vám zašlu všechny informace k dopravě, připomínku, že se nám to blíží a jak moc se na vás těším:-)

S sebou nepotřebujete nic, kromě přezůvek...doporučuji si vzít své pro Vaše pohodlí ,ale je možné ,že bude nejspíš krasné počasí a budeme vyšívat venku v sadě nebo ve venkovní dílně, bude se tak hodit vhodné a pohodlné oblečení ….pokud nosíte brýle ,tak určitě nezapomeňte!!!! :)

..a dobrou náladu:-)

Podmínkou kurzu je dopravit se ke mě na samotu na Vrchy . Workshop bude otevřen při účasti minimalně 4 žen , maximálně 10 žen ….budeme tvořit u mě v dílně ,pokud bude pěkné počasí, můžeme být i částečně venku .

Těším se na Vás:)

1 500,00 Kč