Workshop volné výšivky 20.4.

Vyprodáno Novinka

Připravila jsem pro Vás první letošní workshop…na tomto kurzu se naučíme volnou výšivku podle květinového motivu ,který Vám předkreslím na lněný material /prostírání …později budete mít možnost si samy nakreslit vlastní motiv a podle časových možností vyšívat tady ,nebo si motiv odvezete na tvorbu domů. Naučíte se vyšívat jednoduché linie i složitější tvary. 

Nebude to ledajaký workshop ,naplněný pouze vyšívání…moje představa je ...o pro Vás i pro mne příjemně stráveném dni plném tvorby , povídání o bylinách ,pěstování , sadaření a životě o samotě na samotě:-) Budu mít pro vás připravené občerstvení (káva,čaj, voda naše, domácí koláč)

Program kurzu.

11.00-11.30...seznámení a krátké provedení po zahradě(bude k tomu příležitost ještě později:-)..

11.30...začátek kurzu…začneme hned vyšívat a v průběhu si budeme povídat a vysvětlovat postup ,materialy …

Končit budeme mezi 17.00-18.00...nechávám ještě časoprostor pro vás a možnost být venku a rozloučení...podle zkušenosti z kurzů předešlých , počítejte i s pozdějším koncem …je možné ,že nebudeme chtít přestat :)

Co si odvezete ?
Vyšívací kruh s výšivkou ,lněné prostíraní ,lněné ubrousky s předkreslenými motivy na vyšívání doma, vyšívací jehlu ,barevné bavlnky na výšivky.

Věřím ,že kromě tvorby si domů odnesete i příjemný pocit z pěkného dne...to je mým velkým přáním....den klidný pohodový inspirativní.

Pokud se z nějakého důvodu nebudete moci zůčastnit a dáte mi vědět alespoň týden předem, budete se moci zůčastnit v jiném termínu, případně vám bude částka za kurz vrácena. Pokud z nějakého důvodu nebudu moci kurz uskutečnit, bude určitě náhradní termín, nebo vrácená částka za kurz..dle domluvy.

Týden před začátkem workshopu Vám zašlu všechny informace k dopravě, připomínku, že se nám to blíží a jak moc se na vás těším:-)

S sebou nepotřebujete nic, kromě přezůvek...doporučuji si vzít své pro Vaše pohodlí a pokud nosíte brýle ,tak určitě nezapomeňte!!!! :)
 

..a dobrou náladu:-)

Podmínkou kurzu je dopravit se ke mě na samotu na Vrchy . Workshop bude otevřen při účasti minimalně 4 žen , maximálně 10 žen ….budeme tvořit u mě v dílně ,pokud bude pěkné počasí, můžeme být i částečně venku . 

 Těším se na Vás:)


 

1 500,00 Kč