Workshop vazba květin 26.8.

Novinka

Připravila jsem pro vás na poslední prázdninový víkend workshop květinový...aby ještě závan a doznívání léta vydrželo :⁠-⁠)
...na tento kurz pěstuji speciálně letničky do vazby.. předpěstování ze semínek už od samého počátku jara...
Kytice budeme tvořit i s přidáváním trvalek a také divoce rostoucích květin v nejbližší okolí... vše bude lokální pouze z těchto prostor a vše co bude v srpnu právě kvést.... vyzkoušíme si i malé květinové vazby, budeme tvořit venku...pokud by počasí bylo nepříznivé... schovame se pod střechou :⁠-⁠)

Odvezete si velkou kytici, malé kytičky, drobné kytice bylin na sušení a myslím, že vám přibalim i nějakou úrodu (pokud se vydaří :⁠-⁠) ... sazeničky na podzimní sázení a přípravu na další rok...
 

Určitě budu mít připravené malé občerstvení, káva, čaj bylinkový, voda naše a nějaký koláč bude.

Kurz je ideální i pro muže taxikáře, nemusí totiž čekat a vandrovat někde v okolí celý den než jejich žena dokončí kurz:⁠-⁠)

S sebou nic nepotřebujete, pouze dobrou náladu.

Pokud se z nějakého důvodu nebudete moci zůčastnit a dáte mi vědět alespoň týden předem, budete se moci zůčastnit v jiném termínu, případně vám bude částka za kurz vrácena. Pokud z nějakého důvodu nebudu moci kurz uskutečnit, bude náhradní termín, nebo vrácená částka za kurz..dle domluvy.

Týden před začátkem workshopu vám zašlu všechny informace k dopravě, připomínku, že se nám to blíží a jak moc se na vás těším:-)

Podmínkou kurzu je dopravit se ke mě na samotu na Vrchy . Workshop bude otevřen pro maximálně 6 žen.

750,00 Kč