Workshop lisování rostlin, tvorba obrazu 29.7.

Novinka

Tento kurz jsem připravila pro ženy, které se úplně necítí k tvorbě vyřezávání nebo malování ... půjde také o kreativní tvoření, ale bude více o hledání vhodných rostlin a opravdu nebude složitý ani dlouhý :⁠-⁠)
 

V tomto workshopu si zalisujete rostliny , které u mě v zahradě najdete.. připravený lis si odnesete domů naplněný pro vaši domácí tvorbu. U mě si vytvoříte obrázky z rostlin , které vám předem vylisuji..bude velký výběr a nemusíte se bát, že by na vás nezbylo :⁠-⁠)

Kdo se bude cítit k další přidružené tvorbě, což je třeba kresba nebo i podmalba pod obrázkem..bude to možné a budete moci tvořit i kombinovat... kreativnímu nadšení se meze nekladou :⁠-⁠) ..ale není to podmínkou, tento kurz je opravdu pro všechny . 

Kurz bude probíhat 4 hodiny...je potřeba rostliny najít, určitě si prohlédneme zahradu a tu a tam se zastavíme u nějakých květin...povíme si zajímavosti o pěstování...mluvit budeme i o bylinách a jejich použití a vubec ..žití na samotě:-)

Začátek 14.00-18.00

S sebou si odnesete dřevěný lis na lisování rostlin, 2 menší obrázky a 1 větší.. vámi paspartované ...to se také naučíme během kurzu. ...a myslím, že vám přibalím i nějaké drobnosti na cestu.. podle úrody zahrady.. květiny,sazenice..nebo cuketa, rybíz :⁠-⁠)

Určitě budu mít připravené malé občerstvení, káva, čaj bylinkový, voda naše a nějaký koláč bude. 

Kurz je ideální i pro muže taxikáře, nemusí totiž čekat a vandrovat někde v okolí celý den než jejich žena dokončí kurz:⁠-⁠)

S sebou nic nepotřebujete, pouze dobrou náladu.

V případě, že by pršelo celý den,bude kurz uvnitř ...jinak budeme tvořit venku v sadě nebo v závětří.

Pokud se z nějakého důvodu nebudete moci zůčastnit a dáte mi vědět alespoň týden předem, budete se moci zůčastnit v jiném termínu, případně vám bude částka za kurz vrácena. Pokud z nějakého důvodu nebudu moci kurz uskutečnit, bude náhradní termín, nebo vrácená částka za kurz..dle domluvy.

Týden před začátkem workshopu vám zašlu všechny informace k dopravě, připomínku, že se nám to blíží a jak moc se na vás těším:-)

S sebou tedy nepotřebujete nic, kromě přezůvek...doporučuji si vzít své.

..a dobrou náladu:-)

Podmínkou kurzu je dopravit se ke mě na samotu na Vrchy . Workshop bude otevřen při účasti minimalně 4 žen , maximálně 8 žen.1 200,00 Kč