Workshop akvarelu 21.10.

Novinka

Tento kurz jsem připravila pro ženy, které si chtějí vyzkoušet techniku akvarelu. Budeme malovat akvarel mokrý i suchý, použijeme i kresbu do suchého akvarelu …budeme se učit několika technikám ….malovat dle fantazie i podle předlohy, květinové předlohy si i samy můžete během kurzu najít v zahradě …v tuto dobu ještě většinou zahrada kvete …. kreativnímu nadšení se meze nekladou :⁠-⁠) ..ale není to podmínkou, tento kurz je opravdu pro všechny ….kromě malování na papír si vyzkoušíte i akvarel na dřevě:)

Začátek 13.00-17./18.00

S sebou si odnesete akvarelový štětec,akvarelové papíry, dřevěný domek vámi pomalovaný a vaše akvarelová dílka

Určitě budu mít připravené malé občerstvení, káva, čaj bylinkový, voda naše a nějaký koláč bude…myslím ,že jako vždy připravím i nějaký dárek na cestu:)

Pokud se z nějakého důvodu nebudete moci zůčastnit a dáte mi vědět alespoň týden předem, budete se moci zůčastnit v jiném termínu, případně vám bude částka za kurz vrácena. Pokud z nějakého důvodu nebudu moci kurz uskutečnit, bude náhradní termín, nebo vrácená částka za kurz..dle domluvy.

Týden před začátkem workshopu vám zašlu všechny informace k dopravě, připomínku, že se nám to blíží a jak moc se na vás těším:-)

S sebou tedy nepotřebujete nic, kromě přezůvek...doporučuji si vzít své.

..a dobrou náladu:-)

Podmínkou kurzu je dopravit se ke mě na samotu na Vrchy. Těším se na vás .

1 200,00 Kč