Workshop barvení látek přírodními materiály 19.8.

Novinka

Tento workshop jsem připravila se zaměřením na barvení látek přírodními pigmenty z rostlin, plodů...a jejich fixaci. Budeme barvit bavlněné bílé plátno o různých velikostech. Nejprve si povíme o vhodných materiálech k barvení, jakým způsobem připravit látku nebo i příze na barvení, k dispozici budou různé rostlinné barvy, plody...v části kurzu budeme i experimentovat s tiskem rostlin bez použití barev...to si nechám jako malé překvapení :⁠-⁠)
 

Kurz bude pouze odpolední od 14.00-18.00 a je určitě vhodný úplně pro všechny ženy, nejen tvořivé:⁠-⁠)

S sebou nepotřebujete nic, vše budu mít nachystané, pokud by jste si chtěli obarvit i nějaké vaše bílé tričko.. vezměte ho s sebou.

Co si odvezete... několik různě velkých kusů látek barvených přírodními materiály (použít je možné na různé domácí doplňky.. polštář, ubrousek, utěrka, netradiční balící papír - navěky). Bavlnenou látku potištěnou rostlinami, ovšem bez použití barev. Během kurzu si budeme povídat i o bylinách, sušení, použití i pěstování..a možná , že probereme i pěstování čehokoli :⁠-⁠)

... kromě vytvořených nových látek si možná odvezete i inspiraci ať už zahradní, tvůrčí ..a také vám ráda přibalim nějakou tu sazenici a drobnosti/dobroty ze zahrady :⁠-⁠)

 Určitě budu mít připravené malé občerstvení, káva, čaj bylinkový, voda naše a nějaký koláč bude.

Kurz je ideální i pro muže taxikáře, nemusí totiž čekat a vandrovat někde v okolí celý den než jejich žena dokončí kurz:⁠-⁠)

S sebou nic nepotřebujete, pouze dobrou náladu.

Pokud se z nějakého důvodu nebudete moci zůčastnit a dáte mi vědět alespoň týden předem, budete se moci zůčastnit v jiném termínu, případně vám bude částka za kurz vrácena. Pokud z nějakého důvodu nebudu moci kurz uskutečnit, bude náhradní termín, nebo vrácená částka za kurz..dle domluvy.

Týden před začátkem workshopu vám zašlu všechny informace k dopravě, připomínku, že se nám to blíží a jak moc se na vás těším:-)


Podmínkou kurzu je dopravit se ke mě na samotu na Vrchy . Workshop bude otevřen pro maximálně 5 žen.


 

900,00 Kč