Merino vlna triko

Přiléhavé triko s rukávem pod loket je z vysoce kvalitního merina vlny finského původu, upravované speciální ekologickou technikou. 
...triko je k celoročnímu nošení, je tenké a má všechny specifikace merina, včetně údržby.

Tričko jsem ušila v jednoduchém střihu s výstřihem lehce do V, v zadní části je triko delší, rukávy jsou pod loket a přední díl dole je lehce vykrojený, tímto se dobře přizpůsobí i k sukni, lze nosit i pod lněné a bavlněné šaty..konce rukávů i spodní okraj jsou bez lemů, začištěny a založeny jako klasická trika

.. ,,neexistuje špatné počasí, je jen špatně oblečená žena:⁠-⁠),,...

materiál. ..merino vlna Finsko 156g, tmavě zelená barva

velikost uni.....S až M

rozměry trika v klidu bez natažení

obvod hrudníku 76cm, délka rukávu 32cm, délka vpředu 62cm, délka vzadu 68cm

... něco o merinu a údržbě

Jedná se o opravdu špičkový a světově uznávaný materiál. Jeho hlavní předností jsou ty nejpřísnější ekologické normy. Merino z Finska je vždy "mulesing free" a má nejvyšší certifikaci Öko-Tex 100.

Ale - toto vše je tak trochu vykoupeno náročnějšími požadavky na údržbu tohoto merina. Nemá totiž takzvanou "superwash" úpravu, která se s plně ekologickou výrobou úplně neslučuje.

Co to znamená?

Toto merino je nejlepší prát v ruce na 30°C. Pračku používejte jen tehdy, pokud má certifikovanýprogram na vlnu. Pozor, ta certifikace je opravdu důležitá. Starší pračky ji nemají a není u nich garance udržení stálé teploty vody, kterou merino potřebuje. Vyprání v takové pračce může merino srazit.

Na praní používejte nízké otáčky (600-800) a prací gel určený na vlnu. Nepoužívejte sušičku a nesušte na, ani blízko topení.

1 750,00 Kč