Lněné kalhoty hnědé široké

Nový střih lněných kalhot jsem vypracovala tak , aby kalhoty byly volné, maximálně pohodlné..byly nositelné více velikostem a daly se nosit budˇvysoko nad pasem ..stažené šňůrkou nebo kalhoty spuštěné na boky...budou více ležérní . Vpředu mají funkční kapsy, které jsou zboku strojově vyšívané. 

Celkově je střih široký rovný dolu, v dolním okraji je výrazný prvek zkosení do oblouku...pokud budete nosit kalhoty nad pasem ...bude délka lehce tříčtvrteční, pokud kalhoty spustíte níže, bude délka klasická ke kotníkům. V pase jsou dvě široké všité gumy a lněná šňůrka na stažení podle vašeho obvodu pasu. 

Kalhoty jsou velmi pohodlné a nositelné celoročně..v zimě ,na podzim ,na jaře doporučuji s krásnými podkolenkami ..pohodlí v nich zaručuje šířka ,v pase variabilní stažení i řasení a materiál...velmi kvalitní len v barvě dřeva.

Velikost univerzální .....M - L-XL 

Rozměry kalhot... obvod pasu vklidu80cm, po nejvíce natažení 105cm, obvod boků je 110cm(obvod vašich boků nejvíce 105cm a budou stále volné v bocích), délka nohavic v boční straně je 70cm , délka nohavic vnitřních..od pasu dolů je 90cm, šíře nohavic v nejširším místě stehen je 62cm, délka sedu(od pasu k rozkroku) je 32cm

Materiál 100% len hnědé barvy 200g, doporučuji praní jako u všech lnů 30°C, čím více budete kalhoty nosit a prát,tím více budou měknout a získají charakteristický lněný omak omšelý.


1 710,00 Kč