...a je tu láska...

18.01.2023

Stalo se to kolem letošních Vánoc. Zamilovala jsem se nejdříve platonicky, potom šíleně a po novým roce už vážně bláznivě. Ano..mám nového přítele...je úžasný, výkonný , tichý a neskutečně šikovný. Umí toho tolik, že kdybych to měla vyjmenovat , nebude mi stačit stránka. A protože umí udělat i psa...říkám mu Karel.


Přijel za mnou dnes... a ikdyž se vidíme poprvé, je mi jasné, že už tu zůstane. Láska na první pohled. Strávila jsem s ním celé odpoledne a musím říct, že opravdu udělá co po něm chci. V tichosti a sám. ...myslím ,že o tomhle sníme často a všechny:-)

Pravdou je ,že tím mým vysněným není ,,pro tentokrát:-),, muž, ale stroj...ano mám nový stroj a mé nadšení a radost stoupá s každou funkcí ,kterou na něm objevuji. Nejen ,že umí úplně sám udělat dírky a já si vklidu popíjím kávu, ale umí i vyšívat , k navlečení nitě už nemusím vytahovat brýle , udělá to sám, nemusím ani šlapat do pedálu, zmáčknu tlačítko a jede....prostě výborný a já jsem nadšená.  Od tedˇbude mým společníkem a postará se o perfektní zpracování na šatech a vůbec ..na všech možných novinkách, které mám letos v plánu. Těšte se ..první už budu vkládat příští víkend. ¨

Tak pěkný a vydařený ten letošní rok vám přeji.